fbpx skip to Main Content
Roheline elu

Biolan mereadru ekstrakt

5.50

Biolani Mereadruekstrakt on vedel taimehooldusaine. Ta tõhustab ja tasakaalustab taimede toitainekasutust ja suurendab nende elujõudu eriti just pimedal aastaajal. Mereadruekstrakti antakse kas koos kastmisveega või siis pritsitakse sellega lehti. Mereadruekstrakt on tavalisele väetisele lisaks antav taimehooldusaine, see ei asenda tavalist väetamist (nt Biolani Looduslikku Toitevedelikku või Biolani Looduslikku Toitepulka).

Kastmine: Lisage igal kastmiskorral 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti ühe liitri vee kohta (10 ml/l). Mereadruekstrakt sobib kasutamiseks ka alt kastetavates pottides, sel juhul tuleb kastmispaaki täites lisada 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti kahe liitri vee kohta (5 ml/l).

Lehtede pritsimine: Segage 1/3 mõõtekorgitäit ekstrakti kahe liitri veega (5 ml/l). Pritsige lehestikku soovitatavalt iga nädal, kasvuhäirega taimi ka sagedamini. Pritsige taimi aeg-ajalt ka puhta veega..

Taimede talvepuhkus: Lõpetage väetamine sügisel aegsasti ja vähendage taimede kastmist andes neile sealjuures ainult mereadruekstrakti. Regulaarne Mereadruekstraktiga pritsimine ka talvekuudel on oluline taime heaolu ja välimuse säilitamiseks

Biolani Mereadruekstrakt on 100% loodustoode.

Enne tarvitamist loksutada. Kaitsta jäätumise eest. Hoida temperatuuril kuni +35°C.

Ostan
Kategooria:
Back To Top